image1 image2 image3 image4

Nowy Optyk

ul. Poznańska 22
64-300 Nowy Tomyśl

tel. 61 442 40 98

eppalc@gmail.com

Okulary przeciwsloneczne i specjalne

Wszystkie okulary przeciwsłoneczne dostępne w NOWY OPTYK zawierają certyfikowane soczewki z filtrami UV w 100% blokujące promieniowanie UVA i UVB.

Dla osób nie wymagających korekcji wady wzroku oferujemy okulary przeciwsłoneczne do codziennego użytkowania w bardzo bogatym wzornictwie, różnych kolorach i rodzajach barwienia soczewek: gradalnie lub jednolicie, z soczewkami plastikowymi lub szklanymi. Proponujemy tu okulary znanych marek: Ray-Ban, Versace, D&G, Rodenstock, Uvex, Eschenbach, Adidas, Polaroid, Solano i inne.

Dzieci są wielokrotnie bardziej wrażliwe na szkodliwy wpływ promieniowania ultrafioletowego, dlatego tak ważne jest zapewnienie im właściwej ochrony. W ofercie MEDAR OPTYK posiadamy dziecięce okulary przeciwsłoneczne marek OIO TitanFlex, Disney, Polaroid i innych.

Dla osób aktywnych i uprawiających sport wyczynowo, polecamy okulary przeciwsłoneczne z kolekcji UVEX, ADIDAS, Polaroid, Solano.

Dla osób, noszących na stałe okulary korekcyjne idealnym rozwiązaniem są okulary przeciwsłoneczne z soczewkami korekcyjnymi. W salonie NOWY OPTYK dysponujemy szeroką gamą opraw przeciwsłonecznych, do których można zamontować specjalnie zamówione soczewki korekcyjne, dostępne w różnych kolorach, stopniach zaciemnienia oraz sposobach barwienia: jednolicie lub gradalnie a także zaopatrzone w filtr polaryzacyjny.

Polecamy tu soczewki renomowanych firm, między innymi:

  • Rodenstock
  • JZO
  • Essilor i inne.
Innym, ekonomicznym rozwiązaniem, są nakładki przeciwsłoneczne z filtrem polaryzacyjnym, zabarwionymi na kolor brązowy, szary, zielony oraz z powłoką Blue Blocker. W ramach zakupu możemy dopasować kształt i wielkość nakładek do noszonych przez Państwa okularów. Dzięki temu rozwiązaniu mogą Państwo szybko i tanio zapewnić sobie ochronę przed promieniowaniem UV oraz komfort w słoneczne dni.

W NOWY OPTYK oprawiamy również soczewki korekcyjne do wszelakich przyrządów specjalnych, koniecznych na przykład do wykonywania Państwa zawodu czy realizacji zainteresowań.
2020  Nowy Optyk   wykonanie emcom.pl